HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından Eğitim-Bir-Sen’e 'hayırlı olsun' ziyareti

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından Eğitim-Bir-Sen’e 'hayırlı olsun' ziyareti
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şubesi Başkanlığı görevine güven tazeleyerek seçilen Ahmet Gök’e ve yönetimine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, İl Başkan Yardımcılarından ve parti yönetiminden oluşan bir heyetle, Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti. 

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer’i ve beraberindeki heyeti Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet ve yönetimi karşıladı. 

Göçer, geçtiğimiz haftalarda Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Gaziantep Şubesi'nin 7'inci Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek ikinci kez yeniden başkanlık görevine seçilen Gök’e ve yeni yönetimine "hayırlı olsun" temennisinde bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Gaziantep’te eğitimin durumu ve yapılması gereken hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca Türkiye ve Gaziantep gündemine dair gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, bugüne kadar Gaziantep’te güzel çalışmaların altına imza attıklarını, bundan sonra da aynı azim ve gayretle çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gök, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Göçer, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Gök’e ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

Ziyaretin sonunda Göçer, Gök’e Mescid-i Aksa tablosu hediye etti.

 


Yorum Ekle